Kaikki taloushallinnon palvelut

SAMASTA PAIKASTA

Välitön & kommunikoiva

ASIANTUNTEVA TILITOIMISTO

OULUSSA • VUODESTA 1993 • ASIAKKAAN ASIALLA

Tilitoimisto Fokus Oy on asiakkaitaan ammattitaidolla palveleva tilitoimisto. Meiltä saat kattavat ja laadukkaat taloushallinnon palvelut yrityksen perustamisesta yritystoiminnan lopettamiseen. Asiakkaanamme voit luottaa taloushallintosi olevan hoidossa.

Tilitoimisto Fokus Oy
Tilitoimisto Fokus Oy

Taloushallinnon palvelut

  • Aloittavan yrittäjän opastus ja neuvonta
  • Yrityksen perustaminen ja yritysmuodon valinta
  • Kirjanpito, tilinpäätös, veroilmoitus
  • Palkkahallinto
  • Veroneuvonta ja verosuunnittelu
  • Yritysmuodon muutokset
  • Sähköinen osto- ja myyntilaskujen kierrätys
  • Maksuliikenteen hoito
  • Yrityksen arvonmääritys
  • Yritystoiminnan lopetus
  • Sukupolvenvaihdokset

Sähköistä taloushallintosi tehokkaaksi

Osto- ja myyntilaskujen käsittelyprosessin sähköistäminen sekä laskujen ja erilaisten asiakirjojen sähköinen arkistointi tehostavat yrityksesi taloushallinnon toimintoja. Tarjoamme käyttöösi kansainvälisesti palkitun Heeros Systemsin taloushallinnon ohjelmistot.

Helppokäyttöiset, selainpohjaiset ohjelmistot toimivat ajasta ja paikasta riippumatta. Mikä parasta, sinun ei tarvitse huolehtia ylläpidosta, varmistuksista tai päivityksistä!

Suoraviivaisempaa

ASIAKASLÄHTÖISTÄ TALOUSHALLINTOA

Henkilökohtaisesti • Ammattitaitoisesti • Joustavasti

“Tavoitteemme on palvella asiakasta avoimesti ja tiedottavasti. Avoimet välit synnyttävät luottamusta, joka on ehdottoman tärkeää kirjanpitäjän ja asiakkaan yhteistyössä. Keskustelemalla löydämme yhdessä asiakkaan toiveiden mukaisen palvelukokonaisuuden.”

Tilitoimisto Fokus Oy

Kuinka voimme auttaa?

Niina Somppi

toimitusjohtaja

niina@tilitoimistofokus.fi
Puh. 044 311 2001

Miia-Maria Huhta

miia-maria@tilitoimistofokus.fi
Puh. 044 311 2009

Jenny Junttila

jenny@tilitoimistofokus.fi
Puh. 044 311 2005

Raija Lammassaari

raija@tilitoimistofokus.fi
Puh. 044 311 2006

Miia Metsäperä

miia@tilitoimistofokus.fi
Puh. 044 311 2004

Soili Veteläinen

soili@tilitoimistofokus.fi
Puh. 044 311 2003

Tiina Viitala

tiina@tilitoimistofokus.fi
Puh. 044 311 2008

Juhani Pennanen

juhani@tilitoimistofokus.fi
puh. 044 311 2002

Pirita Kerttunen

ostoreskontranhoitaja

info@tilitoimistofokus.fi

Yhteystiedot

Temmeksentie 12 Li29, 90400 OULU

Puh. 044 311 2001
niina@tilitoimistofokus.fi

Avoinna

Palvelemme arkisin
klo 08.00 – 15.00

Laskutustiedot

laskutus@tilitoimistofokus.fi

Paperilaskut: PL 23, 90401 OULU

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003708332720
Välittäjä: Liaison Technologies Oy
Välittäjän tunnus: 003708599126